top of page

O nas

E-recepty online od zadoktora.pl dla podmiotów leczniczych

zadoktora.pl sp. z o.o.

Od ponad 10 lat nasza rodzinna firma realizuje swoje cele przypisane wspólnikom (lekarzom) na rynku usług medycznych. Gromadząc rozmaite doświadnczenia: m.in. agencji pracy (branży medycznej), gabinetu medycyny estetycznej, a obecnie przychodni lekarskich rozwijamy się w poszukiwaniu formuły działań odpowiadających czasom.

Obecnie rozwijamy nowatorskie usługi na rzecz innych podmiotów leczniczych związane z rozwojem telemedycyny, co jest w zamiarze próbą odpowiedzi, w ramach samoorganizacji, na rządowy projekt koorydynacji zwiększający możliwości ale też obciążający działające podmioty pracą zarządczą, administracyjno-biurową, której i tak jest dosyć. Obniża to oczywiście zdolność tych podmiotów do zajmowania się przedmiotową działalnością, tj. stricte medyczną.

Na tym polu przygotowujemy wsparcie poprzez budowanie rynku e-usług wykorzystując ich strumieniowanie (specjalizację), zalety leasingu pracowniczego oraz pracy zdalnej, a w nieodległej przyszłości także asysty automatycznej (w tym tzw. "sztucznej inteligencji").

Struktury właścicielskie:

PWZ_edited_edited.png
lek. Artur Okruszek

specjalista medycyny rodzinnej z wieloletnim doświadczeniem 

image000000.jpg
lek. Iwona Pańczyk

specjalista medycyny rodzinnej z wieloletnim doświadczeniem 

bottom of page